Loading...
Про компанію

Про компанію

Smart IT Solutions — агенція з надання цифрових послуг, що спеціалізується на розробці та технічний підтримці Web-орієнтованого програмного забезпечення та кросплатформенних мобільних додатків для підприємств приватної та державної форм власності. Крім того, ми надаємо послуги з розробки, технічної підтримки та обслуговування веб-сайтів.

Крім того, сьогодні наша компанія є одним з лідерів в галузі розробки та впровадження програмного забезпечення для закладів освіти, а створений нашою командою програмний продукт Smart School — один з найбільш багатофункціональних в галузі.

Наша місія

Ми живемо в час інформаційних технолгій. Компʼютерна та цифрова техніка оточує нас повсюди, а тому все більше людей віддають перевагу здійсненню покупок та зберіганню інформації в мережі Інтернет.

Для багатьох галузей діяльності потрібні програмні продукти для забезпечення автоматизації бізнес-процесів. Вони дозволяють оптимізувати роботу персоналу, спрощують облік різноманітних показників в рамках конкретного підприємства. Наша компанія спеціалізується на розробці систем автоматизації бізнес-процесів.

Мета нашої компанії — допомогти Вашому бізнесу автоматизувати повсякденні процеси, щоб співробітники Вашої компанії мали змогу зосередитись на більш високорівневих задачах, при цьому підвищивши показники роботи підприємства.

Наші послуги

Наша компанія надає ряд послуг в галузі інформаційних технологій для Вашого бізнесу, а саме:

  • Розробка Web-орієнтованого програмного забезпечення (системи електронного документообігу, CRM тощо);
  • Розробка мобільних додатків для Android та iOS;
  • Розробка корпоративних сайтів;
  • Розробка онлайн каталогів та магазинів;
  • Консультації з питань розробки та технічної підтримки програмного забезпечення;
  • Освітні послуги в галузі розробки програмного забезпечення.