Loading...
Розробка інтернет-магазинів

Розробка онлайн каталогів та магазинів

В сучасному світі ринок Інтернет-торгівлі постійно зростає. Купівля та продаж товарів товарів онлайн стали повсякденним явищем. Наявність Інтернет-магазину або каталогу товарів для бізнесу — це можливість збільшити кількість продажів та забазпечити комунікацію між клієнтом та підприємтвом. Постійне зростання попиту на товари в Інтернеті свідчать про перспективність онлайн-торгівлі.

Фахівці нашої компанії здійснюють професійну розробку Інтернет-магазинів та каталогів товарів для різних галузей бізнесу на основі найсучасніших технологій. Якщо Ви бажаєте розпочати продаж товарів в мережі — ми допоможемо Вам в розробці та запуску якісного E-Commerce проєкту.

Інтернет-магазин може бути не лише у вигляді Веб-сайту, але і у вигляді додатку для мобільних пристроїв на базі операційних систем Android та iOS. Розробники Smart IT Solutions готові створити Web-сайт і мобільний додаток для Вашого бізнесу.

Технології, що ми використовуємо

Для розробки Інтернет-каталогів та онлайн магазинів ми обираємо найбільш оптимальний стек технологій в кожному конкретному випадку. Найбільш розповсюдженими рішеннями є розробка каталогів на базі системи управління контентом WordPress, що зарекомендувала себе як надійна та стабільна платформа, магазинів — на базі e-commerce платформи OpenCart, яка є найбільш розповсюдженою в зазначеній галузі.

Є випадки, коли технічне завдання передбачає розробку функціоналу, що виходить за межі стандартних можливостей готових систем. Тоді наші спеціалісти створюють власну систему управління для електронної комерції на базі фреймворків Yii2 або Laravel.