Loading...
Розробка мобільних додатків

Розробка кросплатформенних мобільних додатків

Мобільні пристрої стали невідʼємною частиною життя кожного з нас. З кожним роком розробка додатків для смартфонів та планшетних компʼютерів набуває все більшої актуальності. Наявність мобільного додатку — це можливість для Вашого бізнесу покращити взаємодію з клієнтами та автоматизувати частину процесів.

Наша компанія займається професійною розробкою кросплатформенних мобільних додатків для операцйних систем Android та iOS з нуля або на основі наявного API. Звернувшись до нас, Ви отримаєте якісний продукт, що допоможе Вам оптимізувати роботу Вашого підприємства та підвищити ефективність його роботи.

Переваги кросплатформенних додатків

Кросплатформенна розробка — це створення таких додатків, які однаково коректно працюють на операційних системах Android та iOS. Перевага очевидна — клієнт сплачує за написання лише одного застосунку, замість двох окремих. Крім того, кросплатформенна розробка дозволяє зекономити час замовника, адже створення такого додатку зазвичай швидше, ніж написання програми для конкретної платформи.

Кросплатформенний мобільний додаток — це універсальне рішення, яке дозволяє охопити широке коло користувачів та мінімізувати час та вартість розробки для клієнта.

Технології, що ми використовуємо

Для розробки мобільних додатків ми використовуємо технологію React Native — найбільш розповсюджений фреймворк в зазначеній галузі. Технологія розвивається компанією Meta Platforms Inc. React Native користується популярністю завдяки швидкості розробки та високій продуктивності готового продукту.

За допомогою цієї технології створені такі відомі додатки, як Facebook, Instagram, Skype, Tesla, Wix, Bloomberg, Microsoft OneDrive, Pinterest, Discord, Helsi.