Loading...
Розробка програмного забезпечення

Розробка програмного забезпечення на замовлення

Розробка Web-орієнтованого програмного забезпечення для підприємств різних галузей — основний профіль нашої компанії. Ми надаємо повний цикл послуг з розробки та подальшої технічної підтримки наших програмних рішень. Наша головна мета — допомогти клієнтам у розвʼязанні бізнес-задач за допомогою інформаційних технологій.

Співробітники компанії мають значний досвід в розробці програмного забезпечення та постійно вдосконалюють свої навички, бо це — наша улюблена справа.

Звернувшись до нас, Ви отримаєте якісний продукт, що допоможе Вам оптимізувати бізнес-процеси та підвищити ефективність роботи Вашого підприємства.

Переваги Web-орієнтованого програмного забезпечення

Web-орієнтоване програмне забезпечення має ряд переваг в порівнянні з десктопним. Основною з особливостей є те, що такі системи не потребуть встановлення на компʼютер користувача, а працюють в браузері. Бази даних таких програм зберігаються на віддаленому сервері, а отже все, що потрібно для забезпечення роботи сервісу — це підключення до мережі Інтернет.

Таким чином, замовивши Web-орієнтоване ПЗ Ви матимете доступ до нього з буть-якої точки світу, де є доступ до мережі та з будь-якого гаджету, чи то персональний компʼютер, планшет або навіть смартфон.

Технології, що ми використовуємо

Сучасний рівень розвитку інформаційних технологій вимагає від розробників високого рівня кваліфікації для створення проєктів зі зручним інтерфейсом (UI) на основі досвіду користувача (UX), забезпечення швидкості доступу даних, забезпечення інформаційної безпеки.

Спеціалісти команди Smart IT Solutions використовують найсучасніші технології, що застосовуються в галузі Web-розробки. Замовивши розробку у нас Ви отримаєте надійний продукт, що відповідає сучасним вимогам продуктивності та безпеки збереження даних.

Серед фреймворків та технологій, що використовуються нашими розробниками для створення програмних рішень — Yii2, Laravel, Lumen, CodeIgniter, MySQL, Vue.

Етапи розробки програмного забезпечення

1. Проводимо очну чи онлайн зустріч із клієнтом та отримуємо первинне технічне завдання.

2. Здійснюємо внутрішній аналіз отриманої задачі, коригуємо її у відповідності до особливостей нашої роботи.

3. Проводимо повторну зустріч з клієнтом та формуємо остаточний варіант технічного завдання.

4. Наші спеціалісти працюють над розробкою програмного забезпечення.

5. За результатом роботи проводимо зустріч з клієнтом, отримуємо зворотній звʼязок, та в разі наявності зауважень та побажань проводимо фінальні роботи.

6. Здаємо виконаний проєкт замовнику.

7. За бажанням клієнта здійснюємо подальшу технічну підтримку програмного продукту.