Loading...
Технічна підтримка та консультації

Подальша технічна підтримка

Розробка програмного забезпечення — це не стільки створення продукту, скільки надання послуги. Умови роботи підприємств постійно змінюються, змінюються і вимоги до створеного раніше програмного забезпечення. Нерідко виникає необхідність в допрацюванні тих чи інших модулів програми.

Найкраще, коли технічну підтримку здійснює та команда, яка займалася розробкою програмного продукту — в цьому випадку витрати часу роботи програмістів мінімізуються, а, отже, мінімізуються і фінансові витрати замовника. Це зумовлено тим, що розробники знають як все влаштовано зсередини, тому їм не треба витрачати час на первинний аналіз коду.

Наші спеціалісти завжди готові здійснювати подальшу технічну підтримку програмних продуктів, що вони створюють з метою постійного їх вдосконалення, адже успіх наших замовників — це наш успіх.

Технічна підтримка стороннього програмного забезпечення

Іноді до нас звертаються клієнти з проханням про допрацювання додатків, створених іншими розробниками, які з тих чи інших причин відмовилися або не мають змоги надалі працювати зі створеним ними програмним забезпеченням. В таких випадках ми беремо проєкт в роботу лише після попереднього аналізу кодової бази додатку або Web-сайту з метою визначення нами реальних можливостей здійснення його технічної підтримки.